Liga Evrope: Fenerbahče siguran protiv Anderlehta

U fudbalskoj Ligi Evrope do ovog trenutka završene su dvije utakmice 4. kola. Fenerbahče je, u grupi “D”, bio bolji od Anderlehta sa 2:0 dok je Astana pobijedila Jablonec sa 2:1 u utakmici grupe “K”.

Za samo tri minute Fenerbahče je riješio pitanje pobjednika protiv Anderlehta, prvo je strijelac bio Valbuena u 71. minutu, a samo tri minuta kasnije pogodio je i Frej.

Fenerbahče je trijumfom dopao do druge pozicije u grupi “D” sa 7 bodova dok je Anderleht ostao na dnu sa jednim bodom. Večeras se u ovoj grupi sastaju vodeći Dinamo Zagreb koji ima devet bodova i Trnava koja je sakupila tri boda.

U drugom meču Astana je bila bolja od Jabloneca sa 2:1, golove za domaći tim postigli su Pedro Enrike i Postnikov dok su gosti do gola došli autogolom Zainutdinova.