Poslije ovog duela svoje utiske je izneo i Timi Maks Elšnik.
Slovenački internacionalac je analizirao igru svog tima.
– Mislim da je bila prevelika distanca od napadača do zadnje linije, preveliki prostor za pokrivanje. Oni su to dobro iskoristili, a mi nismo imali odgovor na njihovu brzinu i kontranapade – rekao je on.
Šta treba popraviti?
– Moramo da imamo bolje pozicije, da znamo gdje su svi igrači, a ne tek kad dođe lopta. Treba imati rješenje prije prijema lopte. U ovom momentu je sve presporo i to je problem na timskom nivou – zaključio je on.
Revanš se igra za sedam dana u Limasolu.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.