Za razliku od proteklih dana, kada je davao izjave na srpskom jeziku, sada je pričao na engleskom poslije meča sa Srbijom.
– Znali smo da će biti jedna od najboljih, ako ne i najbolja utakmica na Eurobasketu. To se i desilo. Bila je jedna od najboljih utakmica za igranje i vjerovatno za gledanje. Mislim da smo zaslužili da pobjedimo. U posljednjih nekoliko minuta igrali smo našu košarku i na kraju utakmice pogodili smo naše šuteve, odigrali smo veoma dobru utakmicu u posljednjih nekoliko minuta i pobijedili smo – rekao je Sipahi.
Istakao je kako za njega duel Jokića i Šenguna na terenu bio odličan.
– Bilo je nevjerovatno gledati. Bilo je veoma lepo gledati to kada su igrali jedan protiv drugog, to su dvojica najboljih centara na svijetu, koja su igrala jedan protiv drugog. Bilo ih je baš lijepo gledati – rekao je turski reprezentativac.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.