Real Saragosa otputovala je u Malagu s 24 igrača, ali na spisku se nije našao Samed Baždar, što su novinari u Španiji protumačili tako da će bivši igrač Partizana već ove zime napustiti klub.
Ovo je druga utakmica u nizu u kojoj Baždara nema na spisku fudbalera prijavljenih za meč, tako da je on bez dileme završio svoju avanturu u Saragosi i može da se fokusira na pronalazak novog kluba.
Za 2 milijuna eura je Saragosa kupila Sameda, ali 21-godišnjak nije ispunio očekivanja, a očigledno je da postoje nesuglasice sa trenerom i da je to razlog zašto je otpao, piše AM Sport.
Navijači španskog tima su i sami bili maksimalno razočarani načinom na koji se klub odnosi prema mladom napadaču reprezentacije BiH u posljednje vrijeme.
– Nevjerovatno je šta mu rade. Ovo nije zaslužio. Pa zar je Samed jedini krivac za ovo rasulo i stanje na tabeli – neki su od komentara na društvenim mrežama.
Podsjetimo, Saragosa je trenutno posljednja na tabeli u Segundi.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.