Isti izvori navode i da su svlačionicom Reala nakon frapantnog poraza od Selte “zujale” flaše i ostali predmeti.
Flaše, zavoji, letjelo je sve i svašta. Bijes i razočaranje igrača zbog suđenja mogli su se osjetiti u vazduhu. Jedan dio igrača je bio kivan na sudije, a drugi na igrače koji kritikuju sudije.
Dodaje se i da Ćabi Alonso nije prisustvovao tom haosu.
Xabi Alonso nije kročio u svlačionicu ni na minut. Nije bilo nikakvog kontakta ili razgovora sa igračima poslije utakmice, piše Sportal.
Na treningu koji je održan poslije poraza od Selte, Ćabi je izjavio:
– Svi smo ujedinjeni, jer smo svjesni da je riječ o fudbalu. Moramo gledati ka budućnosti. Znamo kakvi su zahtjevi, teško je prihvatiti poraze, ali, ponavljam, moramo nastaviti naprijed. To nam je zajednička odgovornost, moramo ostati ujedinjeni da bismo dostigli zacrtane ciljeve.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.