Fudbal

LETJELE FLAŠE I DRUGI PREDMETI Poslije poraza od Selte izbio haos u svlačionici Reala

Poraz Real Madrida na domaćem terenu od Selte Viga (2:0) izazvao je haos u svlačionici kraljevskog kluba, prenose španski mediji.

Real Madrid Selta
FOTO: SERGIO PEREZ/EPA

Isti izvori navode i da su svlačionicom Reala nakon frapantnog poraza od Selte “zujale” flaše i ostali predmeti.

Flaše, zavoji, letjelo je sve i svašta. Bijes i razočaranje igrača zbog suđenja mogli su se osjetiti u vazduhu. Jedan dio igrača je bio kivan na sudije, a drugi na igrače koji kritikuju sudije.

Pročitajte još

Dodaje se i da Ćabi Alonso nije prisustvovao tom haosu.

Xabi Alonso nije kročio u svlačionicu ni na minut. Nije bilo nikakvog kontakta ili razgovora sa igračima poslije utakmice, piše Sportal.

Na treningu koji je održan poslije poraza od Selte, Ćabi je izjavio:

– Svi smo ujedinjeni, jer smo svjesni da je riječ o fudbalu. Moramo gledati ka budućnosti. Znamo kakvi su zahtjevi, teško je prihvatiti poraze, ali, ponavljam, moramo nastaviti naprijed. To nam je zajednička odgovornost, moramo ostati ujedinjeni da bismo dostigli zacrtane ciljeve.