Košarkaši Golden Stejta savladali su na svom terenu Denver rezultatom 128:117, u meču NBA lige.
Nikola Jokić susret je završio sa 35 poena (11/21 iz igre, 3/4 za tri, 10/11 penali), 20 skokova, 12 asistencija, tri ukradene lopte i dvije blokade, ali ni to nije bilo dovoljno da Nagetsi izbjegnu poraz, prenosi B92.
– Nismo brinuli o lopti, imali smo prazne posjede, čak i kada smo gubili loptu, loše smo šutirali. Vrlo loše. Glavna stvar, na početku meča je krenulo loše, nismo bili spremni. Igrali smo tri meča u četiri dana, bio je ovo težak vikend. Nema to nikakve veze sa pristupom, rano smo im dali energiju, prevazišli su nas, igrali su jače – rekao je Adelman poslije meča.
Ovim porazom Denver je pao na skor 36-22, a dodatno brine činjenica da tim ima negativan učinak u neizvjesnim završnicama – 14 pobjeda i 15 poraza.
– Kada smo se vratili, bili su spremniji na kraju meča. Pristup mora biti drugačiji, i ovo je jedan od poslednjih momenata u sezoni kada pogledate nazad i imate želju da je pristup bio drugačiji – rekao je Dejvid Adelman.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.