Na čelo sudijske organizacije FSBiH nedavno je stigao Darko Čeferin s ciljem stabilizacije stanja, ali uprkos njegovom dolasku zabilježeni su određeni propusti na terenima. Reakcija nije izostala.
Kako nezvanično saznaje Avaz, Čeferin je povukao konkretne poteze te je osam arbitara privremeno sklonjeno s liste delegiranja.
Riječ je o kaznama u trajanju od tri do pet utakmica, a na “hlađenju” su: Antoni Bandić, Aleksandar Njegomirović, Luka Bilbija, Darko Gedžić, Danijel Perić, Haris Halkić, Admir Musić i Nihad Ljajić.
Prema istim saznanjima, još uvijek nije donesena konačna odluka u vezi s Mirzom Kazlagićem, koji je imao dva ozbiljna propusta na susretu Velež – Željezničar, što je već izazvalo brojne reakcije u javnosti, prenosi MeridianSportBH.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.