Na taj način, Zvezda nije sačuvala prednost stvorenu u Francuskoj, pa je morala časno da se oprosti od drugog po rangu evropskog takmičenja.
Marko Arnautović, napadač Crvene zvezde, oglasio se poslije ovog ispadanja i poslao poruku.
– To je boljelo. Podrška sinoć i atmosfera koju ste stvorili bili su nevjerovatni još jednom i željeli smo da vam pružimo razlog za slavlje, piše Telegraf.
Nismo postigli ono što smo naumili uprkos tome što smo dali sve od sebe do posljednjeg udarca u utakmici. Sezona je daleko od kraja i još uvijek imamo ciljeve koje treba da ostvarimo, učinićemo sve da vas učinimo ponosnim i da ih ostvarimo zajedno – napisao je Arnautović.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.