Fudbal

(FOTO) Ovaj poraz mu je teško pao: Oglasio se Marko Arnautović poslije ispadanja Zvezde iz Evrope

Crvena zvezda nije uspjela da se plasira u osminu finala Lige Evrope, pošto je poražena u revanš utakmici plej-ofa nokaut faze od Lila rezultatom 2:0.

(FOTO) Ovaj poraz mu je teško pao: Oglasio se Marko Arnautović poslije ispadanja Zvezde iz Evrope
FOTO: ANDREJ CUKIC/EPA

Na taj način, Zvezda nije sačuvala prednost stvorenu u Francuskoj, pa je morala časno da se oprosti od drugog po rangu evropskog takmičenja.

Marko Arnautović, napadač Crvene zvezde, oglasio se poslije ovog ispadanja i poslao poruku.

– To je boljelo. Podrška sinoć i atmosfera koju ste stvorili bili su nevjerovatni još jednom i željeli smo da vam pružimo razlog za slavlje, piše Telegraf.

Pročitajte još

Nismo postigli ono što smo naumili uprkos tome što smo dali sve od sebe do posljednjeg udarca u utakmici. Sezona je daleko od kraja i još uvijek imamo ciljeve koje treba da ostvarimo, učinićemo sve da vas učinimo ponosnim i da ih ostvarimo zajedno – napisao je Arnautović.