Fudbal

Cvitanović nakon poraza Sarajeva "Tri puta smo bili sami pred golmanom, to smo morali realizovati"

Fudbaleri Sarajeva poraženi su na gostovanju kod Širokog Brijega u 25. kolu Premijer lige BiH, a svoje utiske nakon susreta sumirao je trener Bordo tima Mario Cvitanović.

Cvitanović nakon poraza Sarajeva "Tri puta smo bili sami pred golmanom, to smo morali realizovati"
FOTO: HAZIM ALJOVIĆ/FENA

Mario Cvitanović osvrnuo se na propuštene šanse njegovog tima, te istakao da su ih morali realizovati.

Pročitajte još

– Šta reći nakon ovakve utakmice. Žao mi je zbog igrača, žao mi je zbog navijača koji su došli u velikom broju da nas podrže. Mislim da smo imali apsoulutno utakmicu pod kontrolom. Tri puta sami na golmana, odlične šanse u prvom poluvremenu i to smo morali realizovati. Nažalost nismo. Iz jedne, neću reći šanse, iz jedne ničije lopte, sudija je svirao faul, a Stanić jako dobro pogodio. Jednostavno je tako, fudbal je nekad takav. Izgleda da smo se baš zamjerili i sreći i igri. Moramo dići glave i izvući pouke, odigrali smo mušku utakmicu, ali nas nije nagradilo – poručio je trener Sarajeva, piše Meridian.