ODBOJKAŠICE JEDINSTVA PRVI FINALISTA KUPA BIH Brčanke protiv Slobode odradile lakši trening

Odbojkašice Bimal Jedinstva prve su finalistkinje Kupa BiH, a Brčanke su u polufinalu u sportskoj dvorani “Borik” u Banjaluci pobijedile Slobodu iz Tuzle rezultatom 3:0 (25:19, 25:8, 25:12).

Brčanke su samo u prvom setu imale malo problema pošto je Sloboda vodila sa 3:0 i 11:9, ali su stvari veoma brzo došle na svoje mjesto, tako da su aktuelne osvajačice duple krune riješile ovaj set u svoju korist, u naredna dva lako trijumfovale i, očekivano, izborile plasman u finale.

U drugom polufinanom meču od 20,00 časova sastaju se domaćin turnira BL Volej i Kula iz Gradačca.

Finale je na rasporedu sutra od 20 časova. Ovo je 13. izdanje Kupa BiH, a najuspješnija ekipa je Bimal Jedinstvo koja je 10 puta osvajala pobjednički pehar.