Sport

FS RS odlučio: Sloga ostaje prvoligaš

Na današnjoj sjednici Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Republike Srpske odlučeno je da Sloga ostaje prvoligaš i da, bez obzira što ovaj klub nije dao bankarske garancija u iznosu od 100.000 konvrtibilnih maraka, tim iz Gornjeg Crnjelova igra u entitetskoj eliti.

FS RS odlučio: Sloga ostaje prvoligaš
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RAS SRBIJA

Tako će pomenuti tim u 1. kolu, koje se igra predstojećeg vikenda, da ugosti ekipu Tekstilca iz Dervente.

Pored toga donesena je odluka i da će Druge lige “istok” i “zapad” od sezone 2020/21 brojati po 14 umjesto po 16 klubova.