Naime, zbog demontracija u Kataloniji rukovodstvo lige je predložilo da se “El klasiko” igra u Madridu. Klubovi su odbili taj prijedlog, prenosi Marka.
Barselona ima problem i sa transportom do Eibara, gdje igra sljedećeg vikenda, pa će umjesto avionom morati autobusom da putuje 550 kilometara.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.