NULA NA GENERALKI Borac i Krupa bez pogodaka na posljednjem meču uoči nastavka sezone (FOTO)

Fudbaleri Borca i Krupe odigrali su neriješeno 0:0 u posljednjoj utakmici pred nastavak premijerligaške sezone.

Zaprijetio je Borac već u trećem minutu kada je Ziljkić šutirao sa ruba šesnaesterca, međutim, Kolak je intervenisao pa je lopta završila na stativi. Uzvratila je Krupa pet minuta kasnije kada je Muminović dobro šutirao po zemlji ali je Pavlović dobro intervenisao na golu Borca.

U 18. minutu pokušao je Stojan Vranješ iz daljine ali je lopta otišla pored gola, a deset minuta kasnije na sličan način ali na drugoj strani pokušava Ćivić, ali Pavlović brani.

Na otvaranju drugog poluvremena prilika za Krupu, Dujaković je sam pred Pavlovićem ali je golman Borca uspješniji. Samo četiri minuta kasnije ponovo gosti prijete ali udarac Vukomanovića završava na prečki. U 50. minutu asistencija Ziljkića za Vranješa, a ovaj drugi šutira ponovo pored gola.

Posljednju priliku gosti su propustili tri minuta prije kraja kada je poslije centaršuta Jovića Karišik loše intervenisao.

U ložama Gradskog stadiona u Banjaluci bila su poznata fudbalska imena poput Zvjezdana Misimović, Ace Vukovića, Vladana Grujića.