(VIDEO) IMA LI MJESTA ZA BRIGU Aleksandar Mitrović nije mogao sam da se osloni na desnu nogu

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović je postigao dva gola u pobjedi Alh Hilala protiv Al Šababa (4:3), u okviru 25. kola šampionata Saudijske Arabije, ali je zbog povrede meč završio tokom prvog poluvremena.

Aleksandar Mitrović

Srpski napadač se povrijedio u 34. minutu, a da je povreda ozbiljna vidjelo se po tome što je Mitrović uz pomoć doktora napustio teren. Od bolova je jedva hodao, pa je jedva došao do svlačionice, sa bolnom grimasom i zabrinutim izrazom na licu napustio je teren.

Na društvenim mrežama se pojavio još jedan snimak, kada je otišao sa stadiona. Naš napadač nije mogao da se osloni na desnu nogu, pa mu je bila potrebna pomoć da siđe niz stepenice, jer nije mogao sam, što dodatno brine, ne samo Al Hilal, nego i srpske navijače.

Uskoro bi trebalo da bude poznata težina povrede fudbalskog reprezentativca Srbije.

Mitrović je bio dio reprezentacije Serbije na minulim utakmicama protiv Rusije (4:0) i Kipra (1:0). Povreda napadača Orloa dva i po mjeseca prije početka Evropskog prvenstva sigurno će zabrinuti selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija, prenosi Informer.