ARGENTINI NIKAKO NE IDE Mesi golom iz penala spasavao bod protiv Paragvaja

Agonija Lionela Mesija i fudbalske reprezentacije Argentine se nastavlja! Poslije šokantnog startnog poraza od Kolumbije (2:0) na Kopa Amerika, “gaučosi” su i u drugom kolu spasavali živu glavu protiv Paragvaja.

Tačnije, spasao ih je Lionel Mesi golom iz penala za konačnih 1:1, a samo minut kasnije i golman Armani. Paragvaj je golom Sančeza vodio od 37. do 57. minuta kada je Mesi bio precizan sa bijele tačke.

Samo minut kasnije, Otamendi je skrivio penal u svom šesnestercu, ali je Armani odbranio udarac Gonzalesu! Do kraja je Argentina jalovo napadala.

Poslije dva kola, Kolumbija i Paragvaj odlučuju o prolasku dalje iz Grupe B. Ove dvije selekcije se sastaju u 3. kolu, pa bi pobjeda Paragvaja sigurno dalje odvela obje ekipe, pa bi Argentina morala da se nada najboljem rangiranju trećeplasiranih ekipa. Tu poziciju u njenoj grupi sada drži Katar, koji ima bolju gol razliku or Argentine!

Mečevi odluke biće odigrani u nedjelju (22. jun) u 21 sat po našem vremenu.