BAJERN ZADRŽAO ČETIRI BODA PREDNOSTI Levandovski i Pavar donijeli pobjedu

Fudbaleri Bajerna pobijdili su Union Berlin rezultatom 2:0 u utakmici 26. kola i zadržali su četiri boda viška u odnosu na drugoplasiranu Borusoiju Dortmund.

Union se dobro držao u prvom poluvremenu, činilo se da će se na pauzu otići bez golova, ali da tako ne bude pobrinuo se srpski fudbaler Neven Subotić.

Štoper ekipe iz Berlina pogrešio je prilikom intervencije, nenamerno je udario Gorecku koji mu je prišao s leđa i skrivio je penal. Loptu je uzeo Levandovski i rutinskim udarcem poslao loptu iza leđa golmana.

U nastavku meča nismo gledali pretjerano zanimljiv fudbal. Minhenski klub je kontrolisao ritam i uglavnom se igralo na polovini domaće ekipe.

Uglavnom su to bili jalovi napadi, a gosti su na kraju ipak upeli da udvostruče prednost. U 80. minutu Pavar je nadskočio odbranu Uniona i savladao golmana.