Baloteli napravio haos: Legendarni Italijan ga umalo prebio (VIDEO)

Mario Baloteli je nakon utakmice, u kojoj je Adana savladala Umranijesport iz Istanbula sa 1:0, ušao u sukob sa trenerom Vićencom Montelom.

Baloteli ne smiruje strasti, pa je tako nakom meča u kojoj je nmegov tim slavio, isprovocirao trenera Montelu.

Napadač je prvi dio utakmice proveo na klupi, a ušao je tek početkom drugog poluvremena umjesto Artjoma Dzjube. Pružio je u 45 minuta igre blijedo izdanje Italijan. Kada je izlazio sa terena dobacio je nešto Monteli, što je njega razbjesnilo, pa je krenuo da se obračuna sa svojim igračem. Prisutni su jedva uspjeli da spriječe sukob među njima, piše Sportal.

Nakon prošle sezone u kojoj je pružao dobre partije, Baloteli je ovu započeo “tanko”. Do sada još nije postigao pogodak, a Dzjuba je preuzeo mjesto prvog špica.