BIZARAN AUTOGOL Igrač Liona nesrećno zatresao svoju mrežu (VIDEO)

Pari Sen Žermen slavio je u derbiju prvenstva Francuske. Savladali su Lion 4:2, ali će utakmica biti upamćena i po bizarnom autogolu koju su postigli gosti.

Domaćin je riješio prvo poluvrijeme sa 2:0. Prvo je mrežu Liona zatresao Anhel di Marija, da bi upisao i Kilijan Mbape.

Dva minuta po povratku na teren, Pari Sen Žermen je bio na tri gola prednosti nakon autogola Fernanda Markala. Ali ovaj gol će ostati upamćen po nesreći koju su imali gosti.

Naime, Mbape je izbacio Drekslera koji je odigrao povratnu loptu. Marselo je pokušao da izbaci loptu u korner i poslao je pravo na nogu protivničkom igraču. Dreksler je opet vratio u kaznenin  prostor a tako je Markal nespretno reagovao i poslao u sopstvenu mrežu.

Na kraju su gosti sa dva gola unijeli neizvjesnost ali nisu mogli do preokreta.