BLIJEDI MESI Argentinac se vratio na teren i doživio poraz, Bijeljinac pogodio ali je ishod isti (FOTO, VIDEO)

Srpski napadač Dejan Joveljić još jednom je bio strijelac za svoju ekipu Los Anđeles Galaksija, ali je gostujući tim doživio debakl od 5:2 u Minesoti.

Lionel Mesi

Joveljićev gol je stigao osam minuta prije kraja, kada je već bilo kasno za bilo kakvu nadu, jer je u tom momentu bilo već 5:1.

Junak meča je iskusni Finac Temu Puki koji je postigao het-trik i onemogućio ekipu iz grada anđela da uradi nešto više, pa ni gol Bijeljinca nije mnogo pomogao.

Na teren se vratio i Lionel Mesi koji nije pomogao svom Interu iz Majamija da izbjegne poraz od Sinsinatija.

Argentinac je ušao u 55. minutu, ali nije bio previše raspoložen, pa je ostao na samo jednog golu u pet nastupa u MLS ligi.