Bobi odličan kao starter, pobjeda Filadelfije (VIDEO)

Poslije pauze zbog “Ol strar” vikenda noćas je nastavljena NBA liga, a Boban Marjanović je imao sjajno veče.

Srpski centar je bio starter u ekipi Filadelfije koja je sa 106:102 na svom parketu savladala Majami, a za 27 minuta na parketu ubacio je 19 poena te imao 12 skokova, 2 asistencije i blokadu.

Bobi je imao 85,7% procenata uspješnosti šuta (7-6), a publiku je na noge dizao svojim zakucavanjima:

Znao je i da asistira:

Tobajas Heris je ubacio 23 poena i imao 11 skokova, Ben Simons je brojao do 21, a Džimi Batler se zaustavio na 18 poena kod Siksersa, dok je na drugoj strani najefikasniji bio Dvejn Vejd sa 19 poena.

Sakramento je pružio jak otpor na gostovanju šampionu Goilden Stejtu, ali su domaći na kraju slavili sa 125:123.

Bogdan Bogdanović je bio starter, igrao je više od 31 minuta, a učinak mu je bio 14 poena (šut iz igre 10-5, trojke 4-1), 3 skoka, 6 asistencija i 2 ukradene lopte, dok Nemanja Bjelica nije dobio šansu.

U pobjedničkom timu Stef Kari je ubacio 36, a Kevin Durent 28 poena, a kod Kingsa najefikasniji bio Marvin Begli III sa 28 poena pored čega je stigao do 14 skokova.