BORAC MELJE U LIGI Krila nosila do nove pobjede

Borac nastavlja sa uspjesima! Ekipa trenera Mirka Mikića je lako u 12. kolu prvenstva Bosne i Hercegovine uspjela da savlada Maglaj i to veoma ubjedljivo 38:24.

Gosti su se držali samo do polovine prvog dijela kada su uspjeli da smanje na 8:7. Uslijedila je serija domaćin od 3:0,  a zatim su do odlaska na odmor Banjalučani povećali prednost na plus 7(20:13). Izuzetno efikasan u napadu je bio Vlado Draganić koji je u ovom periodu uspio da postigne šest golova.

Borac je nastavio sa dobrom brzom i efikasnom igrom i u nastavku pa su imali i dvocifren broj golova viška. Tako je trener Mirko Mikić pružio šansu i mladim rukometašima sa manjom minutažom.

Banjalučane su predvodili krilni igrači. Luka Perić je postigao 11 golova dok je Vlado Draganić imao dva manje, a na golu bio i veoma dobar Berin Brkić sa 12 odbrana.