BORAC NE STAJE Banjalučki košarkaši pišu istoriju

Borac ne staje! Banjalučki košarkaši su slavili na gostovanju u Mostaru protiv Zrinjskog 87:66 čime su došli do sedme pobjede u prvenstvu Bosne i Hercegovine.

Još jednom je ekipa trenera Dragana Nikolića pokazala svoj kvalitet i već sredinom prve četvrtine je uspjela da se odlijepi. Nakon toga su održavali prednost, da bi u finišu treće četvrtine Banjalučani napravili sjajnu seriju od 15:0 i definitivno prelomili meč.

Nakon toga su sačuvali prednost, a trener Nikolić je ukazao šansu i igračima sa manjom minutažom u finišu ovog duela.

U poraženom timu daleko najefikasniji je bio Josip Naletilić sa 22 poen,a dok su kod Borca Diante Boldvin, Stefan Kenić i Đorđe Pažin imali po 13 poena.

Banjalučane naredne sedmice očekuju tri meča na trećem turniru ABA 2 lige u Sarajevu, gdje su takođe bez poraza i imaju četiri pobjede.