BORAC SAVLADAO RUSKI AHMAT Meč obilježila tuča, crveni kartoni i EVROGOLOVI (VIDEO)

Fudbaleri Borca su savladali ruski Ahmat sa 2:1, to im je treća pobjeda u isto toliko utakmica u pripremnom periodu, a druga u Antaliji.

Meč je obilježio incident u 82. minutu kada je Saša Kajkut nešto oštrije faulirao Magomeda Musalova, a zatim je na napadača Borca nasrnuo Anton Švets.

Došlo je do veće gužve bilo je guranja i udaranja, a epilog svega je isključenje Kajkuta i Šveca.

Kada je u pitanju igra Borac je protiv mnogo skuplje ekipe bio bolji rival većim dijelom utakmice i zasluženo je stigao do pobjede.

Incident na utakmici Borac-Ahmat u Antaliji

Posted by Srpskainfo.com on Friday, February 1, 2019

U 12. minutu Almedin Ziljkić je sa lijeve strane povukao loptu ka sredini i šutirao sa 17-18 metara, te sjajnim udarcem pogodio dalji ugao.

Izjednačio je Balaj sa penala u 24. minutu nalon što je Nemanja Janičić oborio Mbenga.

Pobjedu Borcu donio je Vladan Danilović evrogolom u samom finišu meča. Sjajno je šutirao, lopta je pogodila jednu, pa drugu stativu i završila u mreži.