BRUKA U PORTUGALU Belenenseš igrao sa samo devet igrača‚ u drugom delu meč prekinut

Bruka u Portugalu! Duel između Belenenseša i Benfike nije odgođen iako je domaći tim na startu imao samo devet igrača i nema izmjena zbog kovid pozitivnih.

BRUKA U PORTUGALU Belenenseš igrao sa samo devet igrača‚ u drugom delu  meč prekinut

Problem za domaći tim je veliki broj fudbalera zaraženih koronavirusom. Belenenseš ih ima čak 17, pa će se među ovom devetoricom na terenu naći čak dvojica golmana.

Jedan brani Ramaljo, drugi Monteiro igra štopera … Praktično, domaćin će ustvari imati tri igrača manje. Na klupi domaći tim bukvalno nema nikog. Pokušali su da registruju na brzinu igrače iz drugog tima, ali im to savez nije dozvolio.

Zaista je nevjerovatno da je savez donio odluku da se ovaj meč igra. Oni ističu da su postupili prema usvojenim pravilima.

Belenenseš je na drugo poluvrijeme izašao sa 7 igrača, a odmah na početku jedan fudbaler je prijavio povredu pa će se utakmica ipak prekinuti u 48. minutu pri vođstvu Benfike 7:0.