BURAN DERBI Dva penala i dva crvena kartona za remi u Foči

Derbi meč 14. kola Prve lige Republike Srpske između Sutjeske i Slobode završen je bez pobjednika 1:1, uz dva crvena kartona. Ovaj remi je najviše odgovarao Krupi koja se odvojila na čelu tabele pred posljednje kolo jesenje polusezone.

U prvom dijelu duela u Foči viđena su dva crvena kartona. Prvo je kod gostiju igru napustio u 22.minuti napustio Mateja Dodig, ali je osam minuta kasnije Ognjen Pljevaljčić zaradio isključenje.

U sudijskoj nadoknadi prvog dijela sviran je penal za domaće koji je u gol pretvorio Nikola Mojović. Domaći su imali prednost sve do finiša meča, kada je penal sviran na drugoj strani a Valentin Alvarez je pogodio sa bijele tačke za konačan rezultat.

Ljubić – Tekstilac (Ajder)

Plasman: Krupa 34, Sloga 31, Sutjeska 31, Sloboda 30, Zvijezda 09 26, Omarska 24, Željezničar 23, Drina 19, Slavija 15, Tekstilac  13,Ljubić 13, Kozara 12,Modriča 12, Borac 11, Podrinje 10, Budućnost 6.