ČELSI SE MUČIO Ziješ postigao prvenac u Ligi šampiona ove sezone

Čelsi se namučio na gostovanju protiv Malmea. Šampion Evrope je slavio sa 1:0, a gol odluke postigao je Hakim Ziješ.

Za njega je ovo prvenac u ovoj sezoni Lige šampiona, a nije zatresao mrežu još od finala Superkupa protiv Viljareala. Hadson-Odoi je odigrao dupli pas sa Havercom, centrirao je, a Marokancu je ostao lakši dio posla.

Čelsi je i prije toga imao inicijativu i posjed koji nije uspio da kruniše, a gosti su čak i tražili penal. Čelsi je na kraju došao do treće pobjede u grupi.

Volfsburg je slavio 2:1. Na startu je njemački tim poveo protiv Salcburga u četvrtoj minuti je pogodio Baku. Gosti su izjednačili u 30. minuti. Sjajno je slobodan udarac izveo Maksimilijan Vober.

Ipak u nastavku domaći opet dolaze do vođstva a pogodio je Nmeča čime se situacija u ovoj grupi zakomplikovala, jer sad Salcburg ima 7, a Volfsburg pet bodova.