ČUKARIČKI ISPAO IZ KUPA Ekipa Saše Ilića izgubila od Loznice

Odigran je veći dio prve runde fudbalskog Kupa Srbije u kojem je viđeno veliko iznenađenje u Loznici.

Fudbaleri Loznice plasirali su se u osminu finala, nakon što su kao domaćini pobijedili favorizovani Čukarički rezultatom 1:0 (1:0).

Strijelac pobjedonosnog gola za Loznicu bio je Nikola Milinković u 31. minutu.

Takođe veliko iznenađenje priredila je ekipa Radničkog sa Novog Beograda koja je eliminisala Voždovac rezultatom 2:1.

Domaćin je poslije prvih 45 minuta vodio sa 2:0, a u nastavku “zmajevima” nije bio dovoljan utješni gol Miloša Pantovića.

U narednu rundu plasirala se i ekipa TSC koja je u gostima pobijedila Zlatibor sa 4:0.

Strijelci za TSC bili su Dejan Milićević u 22, Marko Petković u 23, Bertlan Bockaj u 61. i Dušan Stoiljković u 81. minutu.

U osminu finala se plasirao i Napredak pobjedom u gostima nad Železničarom iz Pančeva od 1:0.

Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su 1. decembra.

Kup Srbije, šesnestina finala:

Srijeda:Novi Pazar – Budućnost Dobanovci 1:0 (0:0)Sloga Požega – Rad 0:1 (0:1)Radnički Niš – Dinamo Vranje 1:0 (0:0)Lonica – Čukarički 1:0 (1:0)OFK Bačka – Proleter Novi Sad 3:2 penalima (1:1, 0:1)Železničar Pančevo – Napredak 0:1 (0:1)Zlatibor Čajetina – TSC 0:4 (0:2)Radnički Novi Beograd – Voždovac 2:1 (2:0)Javor – Mačva 2:1 (2:1)

Igrano ranije:

Partizan – Trajal Kruševac 3:0 (1:0)Metalac – Žarkovo 3:2 (2:1)Radnik – Radnički 1923 2:0 (2:0)

17. novembra:Inđija – Crvena zvezda