Derbi pripao gostima: Sloga nanijela prvi poraz Krupi (FOTO)

Fudbaleri Sloge su kao gosti savladali Krupu sa 1:0 u derbi meču 11. kola Prve lige Republike Srpske.

Jedini gol na stadionu u kanjonu Vrbasa postigao je Uglješa Stevanović u 16. minutu, a iskoristio je veliku grešku golmana Mladena Miloševića koji je ispustio loptu pravo na njegovu nogu.

Domaći su od 10. minuta igrali sa igračem manje jer je sudija Došlo poslije jedne gužve isključio najboljeg strijelca krupskog tima Miloša Perovića.

Prvu pobjedu u sezoni ostvarila je ekipa Budućnosti koja je na svom terenu u Pilici savladala Podrinje sa minimalnih 1:0 golom Dalibora Krezovića u 67. minutu.

Prva liga Republike Srpske, 11. kolo:

Subota:

Krupa – Sloga 0:1 (0:1)

Borac – Drina 0:2 (0:1)

Alfa M. – Željezničar Sport tim 2:0 (1:0)

Budućnost – Podrinje 1:0 (0:0)

Slavija – Ljubić 3:1 (1:1)

Kozara – Sutjeska 1:1 (0:0)

Tekstilac – Omarska 1:0 (0:0)

Nedjelja:

Sloboda – Zvijezda 09 (14.30 časova)

Plasman: Sloga, Krupa po 28, Sutjeska 26, Sloboda 23, Omarska 22, Zvijezda 09 20, Željezničar Sport tim 16, Slavija 14, Drina 13, Ljubić 12, Tekstilac 11, Kozara, Alfa Modriča po 8, Borac, Podrinje po 7, Budućnost 3 boda.