DOBAR OTPOR RUKOMETAŠA BORCA Zagreb slavio sa samo golom razlike

Rukometaši Borca poraženi su od PPD Zagreb rezultatom 28:27 u prijateljskoj utakmici koja je danas odigrana u “Boriku”

Gostujući tim, koji je u Banjaluku došao predvođen iskusnim trenerom Veselinom Vujovićem, ali bez reprezentativaca Hrvatske koji se nalaze na Evropskom prvenstvu, je bolje ušao u utakmicu i prvom poluvremenu vodio i sa četiri gola razlike, međutim, izabranici Mirka MIkića du do poluvremena uspjeli smanjiti razliku na samo gol zaostatka (13:12)

U nastavku je viđen neizvjestan meč, ali je tim iz Zagreba ipak upisao minimalnu pobjedu. Najefiklasniji igrač u timu Borca bio je Nemanja Vučičević sa osam golova.

Ovo je za Borac bila druga kontrolna utakmica od početka priprema, a u prvoj su Banjalučani pobijedili Maglaj sa 31:21. Borac i Zagreb sutra u podne odigraće još jedan meč, a prema najavama iz oba stručna štava, u toj utakmici timovi će nastupiti u kombinovanim sastavima.