DONČIĆ U NEVJERICI Kobi opet psuje na srpskom

Los Anđeles Lejkersi pobijedili su Dalas Meverikse u derbiju dana NBA lige 108:95, ali je jedan navijač ukrao šou superstarovima poput Lebrona Džejmsa, Luke Dončića ili Entonija Dejvisa!

Ustvari, nije to bio baš bilo koji navijač, već Kobi Brajan glavom i bradom! Naime, tokom treće četvrtine Luka Dončić se zagledao u prvi red publike i ostao u šoku:

Govorio je na slovenačkom, okrenuo sam se u stilu: “Ko govori mojim jezikom?” Video sam Kobija i bio sam zaista iznenađen – rekao je Dončić poslije meča.

Nema sumnje da mu je Kobi dobacio neku od naših psovki, a ovo naravno nije prvi put da Brajant pokazuje da umije da komunicira na našem jeziku i opšte je poznato da je psovke pokupio dok mu je u Lejkersima saigrač bio Vladimir Radmanović:

Što se meča tiče, Lejkersa su lako pobijedili Maverikse i učvrstili prvu poziciju na Zapadnoj konferenciji. Lejkersi su došli do skora 26-7 što je drugi najbolji učinak u čitavoj ligi, a ubedjlivo najbolji na Zapadu.

Domaćin je vodio tokom skoro čitave utakmice i posle tri vezana poraza uspjeli su da vežu i drugu pobjedu, a “glavnu” seriju su Lejkersi napravili sredinom druge četvrtine.

Najefikasniji pojedinac na meču bio je Entoni Dejvis sa 23 poena i devet skokova, Lebron Džejms je imao 13 poena i 13 asistencija.

Luka Dončić je na drugoj strani imao 19 poena uz sedam asistencija i bio najbolji u redovima Dalasa, a ispratili su ga Delon Rajt sa 14, kao i Fini Smit i Barea sa po 12 postignutih poena.

Boban Marjanović je opet dobio šansu na čašičicu – za tri minuta na parketu upisao je dva skoka bez ijednog šuta.