DRAMA U BORIKU Kafe bar Nest Japija slavio nakon neviđenog finala

Kafe bar Nest Japija pobjednik je Turnira u malom fudbalu "Borik 2021"

Nest je u finalu pobijedio Kafe Kajak nakon boljeg izvođenja penala, a nakon 40 minuta rezultat je bio nerješen rezultatom 3:3.

Neviđena drama dogodila se u Boriku. Prvo, veliki preokret jer je Nest Japija gubio sa 2:0, pa preokrenuo na 3:2, a onda je u poslednjoj sekundi sjajnim golom izjednačio golman Kajaka.

Kafe Kajak poveo je pogotkom Aleksandra Munjize u prvom poluvremenu, a onda udvostručio prednost na startu drugog golom Đorđa Kaurina. Izgledalo je tada da idu ka sigurnoj pobjedi, međutim Kafe Nest Japija je onda do kraja meča tri puta matirao Darka Milanovića.

Pogađali su Nebojša Runić, Fedor Predragović i Siniša Dujaković, a prednost je bila na snazi do posljednjih pet sekundi.

A onda je Kafe Kajak izveo jedan aut, a po lopti je sa centra “raspalio” golman Darko Milanović i matirao Srđana Modića – za vrhunac drame, za izvođenje penala!

Za najboljeg igrača turnira proglašen je član pobjedničkog tima Fedor Predragović.

Nest je nakon tri serije penala slavio sa 2:1.