EVROLIGA Micić sjajan u Madrid (VIDEO)

Plejmejker reprezentacije Srbije Vasilije Micić odigrao je sjajan meč u Madridu, ali je njegov tim Efes na kraju poražen 84:92.

FOTO EVROLIGA

Micić je u prvom poluvremenu već ubacio 15 poena Realu, a posebno je impresivan bio u prodorima za koje domaćin nije imao rješenje. Tako je u finišu druge četvrtine probio odbranu “kraljevskog kluba” i postigao poene za izjednačenje 42:42.

Ipak u drugom dijelu Real je pronašao način da zaustavi najboljeg igrača turskog tima koji je na kraju imao 21 poen. U španskom timu Entoni Rendolf je ubacio 24 poena, dok je Serhio Ljulj imao 19.

Makabi je u drugom meču dana savladao Panatinaikos na svom parketu 84:75 i tako se vratio u borbu za mjesto koje vodi u plej-of. Ovo im je četvrta vezana pobjeda. Armani je takođe bio siguran na svom parketu gdje je pobijedio Žalgiris 80:70.