Fati poručuje "Ovo je POBJEDA ZA AGUERA"

Fudbaleri Barselona savladali su Dinamo Kijev na gostovanju sa 1:0 u sklopu 4. kola Lige Šampiona. a jedini gol postigao je Ansu Fati u 70. minutu susreta.

Krilni igrač je tako donio ekipi važna tri boda u borbi za plasman u narednu rundu takmičenja.

Po završetku meča istakao je da gol i pobjedu posvećuje svom saigraču Kunu Agueru.

– Ovo je bilo za Kuna, za sve ono kroz šta je prošao ovih dana. On je igrač koji daje mnogo, neće ga biti duže vrijeme. Ova pobjeda je za njega i nadamo se da će ubrzo vratiti na teren – rekao je mladi fudbaler.

Podsjećamo, Argentinac je izašao iz igre u prvom poluvremenu utakmice protiv Alavesa zproteklog vikenda zbog problema sa srcem, te se procjenjuje da će van terena biti nekoliko mjeseci.