FMP slavio nakon drame

Košarkaši FMP Železnika nastavili su seriju odličnih rezultata u novoj sezoni. Ostvarili su šesti trijumf u regionalnom takmičenju nakon što su savladali Studentski centar 104:99.

Utakmica je obilovala preokretima i velikim oscilacijama. FMP je u prvoj četvrtini gotovo sve pogađao, pa je imao plus 15 na kraju ovog perioda, ali su gosti u drugoj četvrtini uhvatili priključak da bi u nastavku prešli i u vođstvo.

Rezultatska klackalica se nastavila sve do finiša meča kada su domaći uspjeli da pogode dvije trojke i steknu ispostaviće se ključnu prednost u posljednjoj minuti. Pogodili su Nevels i Radonjić, a gosti se nisu uspjeli vratiti.

Danilo Tasić je imao 25 poena, i devet skokova dok je Džons dodao 17. U poraženom timu Vinjales je ubacio 18 poena.