(FOTO) ČUKA RAZBIJENA NA MARAKANI Zvezda demonstrirala silu i zgazila goste sa Banovog brda, Endijaj konačno pokazuje znake života

Fudbaleri Crvene zvezde bili su bolji rezulatom 3:0 od ekipe Čukaričkog u okviru 22. kola Superlige Srbije.

Strijelci za crveno-bijele bio je Gejlor Kanga Šerif Endijaj, i Osman Bukari.

Na početku meča odmah je bilo jasno da je Zvezda favorit i ona je svoju ulogu dostojno opravdala.

Krenuli su izabranici Vladana Milojevića jako u meč i odmah napravili dobru akciju iz koje je uslijedio jedanaesterac, iz kojeg je Gejlor Kanga profitirao i doveo crveno-bijele u rano vođstvo.

Pred sam kraj prvog poluvremena Zvezda je iskoristila nepažnju igrača Čukaričkog i poslije sjajne kontre zatresla mrežu, strijelac je bio Šerif Endijaj.

Početak drugog poluvremena protekao je u laganijem ritmu, da bi tek u 75. minutu došlo do većeg uzbuđenja u kom je Endijaj jedan penal, a koji je ovaj put u mrežu smjestio Osman Bukari za 3:0.

Ekipa Crvene zvezde trenutno se nalazi na drugom mjestu Superlige Srbije, i zaostaje 1 bod za najvećim rivalom Partizanom.

Čukarički se nalazi na stabilnom 4. mjestu i nastavlja borbu za Evropu.

Zvezda sljedeće kolo gostuje neugodnoj ekipi Bačke Topole u derbiju 26. kola Superlige Srbije, dok Čuka na Banovom brdu dočekuje Napredak.