(FOTO) Hronologija haosa na utakmici Partizan - Zvezda: Iz oba tabora stižu revoltirane poruke nakon finala, a o ovom potezu Obradovića će se pričati

Finale Partizana i Crvene zvezde u košarci se po ko zna koji put pretvorilo u haos, poslije kog se čeka "treće poluvrijeme".

Zeljko Obradović

Ovaj put, to će biti ozvaničenje titule crveno-bijelima naknadno, a iz oba tabora stiže revoltirana poruka, poslije finala domaćeg šampionata.

Utakmica između Partizana i Crvene zvezde prekinuta je pri rezultatu 57:45 u trećem minutu treće četvrtine zbog skandiranja navijača i ubacivanja predmeta na teren.

Igrači Crvene zvezde napustili su parket, kao i sudije, a sat vremena kasnije su se vratili na isti.

Pošto se Partizan nije vratio, a sudije su naložile da se isprazni hala, Crvena zvezda slavila je službenim rezultatom.

To je potvrdio Aleksandar Grujin, a Partizan se oglasio revoltiranim saopštenjem. Uzvratila je i Crvena zvezda, na sličan način, objavom poslije ponoći.

Zvezda se nije povukla sa parketa zbog skandiranja, već zbog gađanja igrača koje je uslijedilo baš poslije uvredljivih poruka, a Partizan nije želio da nastavi ako se dvorana isprazni, piše Sportal.

Danilo Anđušić štitio je igrače rivala kada su svi išli ka tunelu, a izdvojio se još jedan momenat.

Poslije svega što se desilo, poslije odlaska do navijača Partizana, Željko Obradović je otišao do druge strane terena i pozdravio Željka Drčelića, a zatim i povrijeđene Adama Hangu i Jaga dos Santosa koje je posebno oduševio, poslije čega je otišao nazad u tunel.

Zvezdini igrači su se vratili i čekali kraj procedure, da vide da li će se vratiti i igrači Partizana. Nije ih bilo, na kraju su zvaničnici Superlige samo spakovali trofej i spuštena je zavesa na još jedno gorko izdanje domaće košarke. Sve fotografije ove haotične utakmice možete pogledati u galeriji.