(VIDEO,FOTO) PSG RUTINSKI SA SOSIJEDADOM Lacio slavio u grotlu Olimpika, Ćiro Imobile srušio Bajern

U prvim susretima osmine finala Lige šampiona slavili su fudbaleri Lacija i PSG.

Lacio je na veliko iznenađenje bio bolji od minheskog Bajerna rezultatom 1:0 a jedini gol na meču je postigao Ćiro Imobile iz penala.

Pariz sen Žermen je slavio protiv Real Sosijedada rezultatom 2:0, a strijelci su bili Kilijan Mbape u 58.minutu i Bredli Barkola u 71. minutu meča.

Parižani su nakon prvih 45 minuta otišli na pauzu bez golova da bi u drugom poluvremenu iskoristili svog najjaćeg aduta Mbapea i poveli sa 1:0.U nastavku je rezultat povećao Barkola za konačnih 2:0 u Parizu i veliki korak ka četvrtfinalu Lige šampiona.

Fudbaleri Lacija su u vreloj atmosferi na Olimpiko stadionu bili bolji rival od Bajerna. Tome je posebno doprinijeo crveni karton štopera Bavaraca Dajota Upamekana u 67.minutu, nakon kojeg je uslijedio penal i samim tim gol Ćire Imobilea.

Uzvratne utakmice se igraju 05.03. od 21:00.

UOČI MEČA:

TOK MEČA PSG-SOSIJEDAD 2:0(Mbape 58.minut,Barkola 71. minut)

TOK MEČA LACIO-BAJERN 1:0(Imobile,penal)

89.minut:PSG zamalo do 3:0,Kolo Muani neprecizan.

85.minut:Slobodan udarac za Bajern na opasnoj poziciji.

77.minut:Bajern ima posjed sa igračem manje, pokušavaju iskoristiti svoje šansu.

72.minut:PSG zatvara ovu utakmicu,izlaze Barcola i Pereira, a ulaze Asensio i Hernandez.

71.minut:GOLLL! PSG možda i završava ovu utakmicu, 2:0 a Bredli Barkola je strijelac.

69.minut:GOOLL! Ko drugi nego Ćiro Imobile!Lacio vodi 1:0.Uspješno izveden penal!

67.minut:UŽAS!Upamekano je zaslužio crveni karton za ovaj start! Skrivio je i jedanaesterac, Lacio će ga izvesti!

63.minut:Mbape je nezaustavljiv,sada je pogodio i prečku!Ostaje 1:0!

58.minut:GOOOL! Mbape se upisuje u listu strijelaca ,PSG vodi 1:0.

58.minut:Hari Kejn uputio neprecizan udarac glavom, ali preko gola.

55.minut:Sosijedad osvaja 3. korner u kratkom vremenskom intervalu, ali PSG drži skok pod kontrolom.

50. minut:Mbape ne iskorištava prvu priliku u Parizu početkom drugog poluvremena, Sosijedad izdržava nalete Svetaca.

50.minut:Lacio ima priliku iz kornera da priprijeti, međutim dva puta ne uspjeva.

48.minut:Prvo uzbuđenje u nastavku utakmice na Olimpiku,Isaksen nije iskoristio jedan na jedan sa Nojerom,ostaje 0:0.

46. minut: Nastavljene su utakmice u Rimu i Parizu.

45minut:Sudija je svirao kraj prvog poluvremena, bez golova na obje utakmice.

45.minut:Merino je pogodio prečku, ogromna šansa za Sosijedad.

41.minut:Sosijedad prijeti iz prekida, još jedan u nizu korner, ali bezopasan.

40.minut:Mogao je Bajern do vodstva u finišu prvog poluvremena u Rimu, međutim Musiala zamalo neprecizan.

39.minut:Hari Kejn je pobjegao odbrani ali je bio u ofsajdu

36.minut:Žuti karton za Robina Le Normanda iz Real Sosijedada.

34.minut:Kilijan Mbape je pokušao solo prodorom i iznudio je korner za svoj tim, koji ne iskorištava PSG.

30.minut:Slobodan udarac iz obećavajuće situacije za Bajern, i Leroj Sane je bio vrlo blizu pogotka,sjajan udarac.

25.minut:PSG uzvraća preko Dembelea ali rezultat ostaje isti.

22.minut:Lacio prijeti preko Luisa Alberta sa distance,međutim ostaje 0:0.

22. minut:Sosijedad je konkretniji na početku duela, Kubo je zavrnuo loptu u sredinu ali Andre Silva zamalo neprecizan.

18 minut:Genduzi izborio prvi korner za nebesko plave, Romanjoli je pokušao glavom nakon centaršuta međutim golman Nojer hvata.

18.minut:Nevjerovatna prilika za Špance, Kubo je bio neprecizan.

15. minut: Sosijedad ima prva pravu šansu preko Mendeza.

10. minut: Mazraui nije iskoristio lijepu šansu.

7 minut: Kejn maši iz dobre situacije.

6. minut: Prva dobra šansa na utakmici za PSG , Mbape solidno pokušao međutim sjajno brani Aleks Remiro.

2. minut: Bajern odmah prijeti na početku, Kimih je pokušao na asistenciju Sanea međutim ništa od gola.

1. minut: Počele su utakmice u Rimu i Parizu.