(FOTO) LUDNICA NA BANOVOM BRDU Čukarički šokirao Partizan u sudijskoj nadoknadi, crno-bijeli se digli iz pepela, pa doživjeli poraz

Fudbaleri Partizana poraženi su u posljednjem kolu ligaškog dijela Superlige Srbije, a od njih je kao domaćin bolji bio Čukarički.

U Fantastičnoj utakmici vjerovatno i najboljoj u dosadašnjem dijelu sezone, Čukarički je slavio sa 3:2

Igrao se 28. minut kada je Đorđe Ivanović je lijepo probio po desnom boku i poslao loptu do Marko Docića pred petercem rivala, a kapiten Brđana prosljeđuje loptu do Melo Vinisijusa koji dovodi domaćina u vođstvo.

Mogao je Partizan do izjednačenja u 2 minutu nadoknade prvog poluvremena, ali je prečka spasila Brđane. Bojan Kovačević je bio najviši u skoku nakon prekida Zahida, ali ga je okvir gola spriječio da matira bivši klub.

Pokušao je Partizan u drugom poluvremenu da pritisne protivnika i da pokuša da dođe do izjednačenja, a onda je uslijedio novi šok.

U 51. minutu Čukarički dolazi do dvostruke prednosti. Uz dosta sreće lopta se odbila do Ivanovića pred golom Partizana, a ovaj sa pet-šest metara duplira prednost Čukaričkog.

Trudili su se crno-bijeli i imali terensku inicijativu, Čukarički se očekivano povukao i fokus je bio na odbrani gola. Igrao se 90. minut kada je Ksander Severina prelijepo zahvatio loptu i donio nadu Partizanu da može do izjednačenja.

Partizan je samo dva minuta kasnije došao do izjednačenja golom Sameda Baždara, a onda se Čukarički ekspresno vratio iz nokdauna. Vojica Nikčević pogađa glavom u 93. minutu susreta i donosi 3 boda Čukaričkom.

Partizan je sada napravio korak unazad kada je borba za titulu u pitanju. Crno-bijeli sada zaostaju sedam bodova za Crvenom zvezdom, a u narednom kolu upravo gostuju vječitom rivalu u prvom kolu plej-ofa, a taj meč igra se 20. aprila od 18 časova.