(FOTO) NASTAVLJEN NIZ BEZ PORAZA Crvena zvezda bolja od lučanske Mladosti u meču bez rezultatskog značaja

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Mladosti iz Lučana na gostujućem terenu u okviru 5. kola plej-ofa Super lige Srbije.

Crveno-bijeli su slavili sa 1:0, a junak meča bio je kapiten zvezde, Aleksandar Dragović.

Jasno je da je Zvezda već osvojila titulu, pa je tako i Vladan Milojević malo promiješao karte, te ovaj meč nije imao poseban rezultatski značaj.

Tako je djelovalo i na terenu, iako su crveno-bijeli bili bolji riva, nisu uspjeli da zatresu mrežu go,mana Saše Stamenkovića u prvih 45 minuta.

I u drugom dijelu Zvezda je bila bolji protivnik, a u 60. minutu Aleksandar Dragović zatresao je mrežu lučanske Mladosti i donio prednost ekipi iz Ljutice Bogdana.

Kontrolisali su dešavanja na terenu crveno-bijeli do kraja meča i tako upisali novu pobjedu. Ovim trijumfom nastavljen je niz crveno-bijelih bez poraza, a sada su na koti od 14 utakmica bez poraza u Superligi, a posljednji put bolji od njih bio je Partizan u decembru mjesecu prošle godine.

Zvezda na 3 kola do kraja ima 87 bodova i na prvoj je poziciji na tabeli, dok je Mladost sedma sa 43 boda.