(FOTO) NULA U BANJALUCI Mreže na Gradskom stadionu miruju, Borac će morati da krene na sve ili ništa

Nakon prvih 45 minuta revanš meča finala Kupa BiH između Borca i Zrinjskog nema pogodaka.

Zrinjski je u ovaj meč ušao sa pobjedom u prvom meču u Mostaru od 1:0 i na Gradskom stadionu imaju rezultat koji ima garantuje trofej.

Vidjeli smo veoma zanimljvih 45 minuta u Banjaluci, a bliži golu bili su gosti koji su u 8. minutu preko Ćužea pogodili prečku.

Nakon pola sata igre Borac je tražio penal nakon duela Barišića i Jurilja, ali sudija Peljto nije se oglasio.

Može li Borac u nastavku meča da anulira prednost ili će Zrinjski osvojiti pehar ostaje da vidimo. Dodajmo i to da se Borac bori za duplu krunu jer je nedavno ovjerio titulu prvaka BiH.