(FOTO) Nula u derbiju: Milinković Savić spustio "rampu" Vlahoviću

Fudbaleri Juventusa nisu uspjeli da upišu pobjedu na gostovanju Torinu (0:0), a glavni krivci za prazne mreže su srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić i Dušan Vlahović.

Napadač je promašivao, pogađao stativu, a sve ostalo mu je čuvar mreže Orlova “skidao” i tako ga ostavio bez pogodaka.

Dušan Vlahović je morao da postigne gol iz nekoliko situacija koje je promašio protiv Torina. Stativa, a onda i raspoloženi Vanja Milinković-Savić su uspjeli spuste rampu Staroj dami i srpskom napadaču.

Već u sedmom minutu se tresla stativa, ali je morao da bude gol. Federiko Kijeza je sa desnog boka idealno uposlio Vlahovića koji je sa svega pet metara pogodio stativu, iako je u toj situaciji Vanja Milinković-Savić ostao ukopan na gol-linij. Nešto slično je uradio i Lokateli samo pet minuta kasnije, ali je promašio čitav gol, navodi Sportal.

Međutim, drugi zicer Vlahoviću je skinuo Vanja Milinković-Savić. Gati je sjajno prošao po desnom boku, usledio je centaršut na drugu stativu, ne baš tako sjajan prijem našeg napadača i udarac koji je golman Torina i Srbije lako odbranio.

Do kraja meča su se nizali udarci Vlahovića, Danila, Jildiza, na drugoj strani je Ščesni imao dve odlične odbrane, ali golova i pobednika nije bilo.