(FOTO) POBJEDOM NAJAVILI DERBI Partizan sa plus 1 čeka gostovanje Crvenoj zvezdi

Fudbaleri Partizana upisali su petu vezanu pobjedu u prvenstvu Srbije i u odličnom raspoloženju čekaju vječiti derbi protiv Crvene zvezde.

samed bazdar

Partizan je u subotu veče na svom terenu savladao Železničar u meču 23. kola s 3:1 i sada ponovo imaju bod više od crveno-bijelih.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvom poluvremenu kada je Partizan i vodio s 3:1. Crno- bijele je u vođstvo doveo Samed Baždar već u 7. minutu meča. Izjednačenje gostima donio je Stefan Hajdin u 20. minutu. Do kraja poluvremena dva gola je postigao Bibars Natho od čega je jedan bio sa bijele tačke.

U nastavku meča mreže su mirovale iako je bilo prilika da se postigne još po koji pogodak. Treba istaći i to da su fudbalere danas sa tribina bodrili i košarkaši Partizana.

U narednom kolu je praznik srpskog fudbala i Crvena zvezda će na Rajku Mitiću biti domaćin Partizanu.