(FOTO) Prekid na derbiju Olimpijakosa i Panatinaikosa: Igrač pogođen topovskim udarom i iznijet na nosilima

Derbi meč grčkog šampionata između Olimpijakosa i Panatinaikosa prekinut je na startu drugog poluvremena, nakon što su navijači domaćeg tima petardom pogodili rezervistu "zelenih" Huankara.

PAO je vodio na poluvremenu sa 1:0, Kamara je u 49. izjednačio na 1:1, da bi Huankar izvukao deblji kraj prilikom slavlja navijača Olimpijakosa. I to dok se zagrijavao.

Na kraju je na nosilima iznijet sa terena u 53. minutu, a italijanski sudija Paolo Mareska poslao je igrače u svlačionicu.

Podsjetimo i to da su srpski reprezentativci Filip Đuričić i Filip Mladenović bili starteri u derbiju u dresu Panatinaikosa, prenosi Telegraf.