(FOTO) ŠOK U HUMSKOJ Nastavlja se agonija crno-bijelih, TSC ponovo koban po Partizan

Fudbaleri Partizana doživjeli su novi poraz u plej-ofu Superlige Srbije pošto su u drugom kolu poraženi od TSC iz Bačke Topole.

Na stadionu JNA, TSC je slavio sa 2:1.

Ovo je drugi poraz Partizana u plej-ofu, a u prvom kolu od crno-bijelih bila je bolja Crvena zvezda sa 3:2.

U prvih 20 minuta gledali smo prilično miran meč, da bi u 29. minutu Aleksandar Ćirković donio u prednost ekipu iz Bačke Topole.

Partizan ubrzo dolazi do izjednačenja. Bibras Natho prelijepim udarcem iz slobodnog udarca donosi izjednačenje crno-bijelima u 35. minutu, a sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Mreže su mirovale sve do 76. minuta. Tada je Saša Jovanović sjajnim udarcem glavom ponovo donio TSC u prednost. Partizan je u 85. minutu postigao izjednačujući gol, uradio je to Kastiljo, ali je nakon intervencije VAR-a isti poništen.

Partizan ostaje na drugom mjestu sa 70 bodova, dok TSC ima četiri boda manje, pa ćemo imati izuzetno zanimljivu borbu za 2. poziciju u SUperligi Srbije