(FOTO) VELIKI USPJEH Saša Ilić izborio opstanak u Rusiji

Ekipa Nižnjeg Novgoroda pobijedila je Arsenal iz Tule na gostujućem terenu rezultatom 2:0. Tako je tim koji sa klupe predvodi srpski trener Saša Ilić uspio da ostane u Premijer ligi.

Saša Ilić

Ekipa nekadašnjeg kapitena Partizana je u prvom meču poražena na svom terenu rezultatom 2:1 i mnogi im  nisu davali puno šansi da osiguraju opstanak, ali oni su napravili veliki poduhvat.

Gosti su na ovom meču poveli u 18. minutu kada je strijelac bio Kiril Boženov, dok su na drugi gol čekali do 58. minuta kada je Botaka–Joboma zatresao sopstvenu mrežu.

Ilić je tako napravio veliki uspjeh sa ovom ekipom, koji je preuzeo tik pred kraj ligaškog dijela šampionata, ali će sada moći da krene sve iz početka u novoj sezoni Premijer lige, piše B92.