Čelik je, tako, nakon pet odigranih utakmica ove sezone ostao jedini tim bez poraza, dok je TOŠK juče poražen na gostovanju kod NK Vitez s 1:2.
Domaćini su, zbog crvenog kartona iz druge minute sudijskog dodatka prvog poluvremena, kojeg je dobio Haris Dilaver, cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje.
Ostali rezultati 5. kola: Sloboda Tuzla – Travnik 2:0, Budućnost Banovići – GOŠK Gabela 0:0, Jedinstvo Bihać – Tuzla Siti 1:2, Tomislav Tomislavgrad – Igman Konjic 5:0.
U narednom, 6. kolu igraju: Igman – TOŠK, Radnik – Jedinstvo, Tomislav – Sloboda, Travnik – Budućnost, Tuzla Siti – Vitez, Čelik – Stupčanica (svi 27.09.) i GOŠK – Bratstvo (28.09).
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.