Fudbal

"Upao sam u depresiju, žena me varala" Frančesko Toti iskren o najbolnijem periodu u životu

Živa legenda Rome i italijanskog fudbala Frančesko Toti otkrio je u velikom intervjuu prije tri godine da je bio u depresiji.

"Upao sam u depresiju, žena me varala" Frančesko Toti iskren o najbolnijem periodu u životu
FOTO: CLAUDIO PERI/EPA

Poslije kraja fudbalske karijere 2017. godine, “Princ Rima” prošao je kroz težak period jer se razveo od supruge Ilari Blazi pošto je ustanovio da ga je varala, piše Sportal.

– Sve se dešavalo u martu i aprilu prošle godine. Dugo sam patio. Prošao sam kroz težak period, prvo jer sam prestao da igram, a onda mi je preminuo otac zbog koronavirusa, od koga sam i bolovao 15 dana – počeo je Toti.

Pročitajte još

Pročitao sam poruku – “Vidimo se u hotelu”

Na kraju je otkrio da ga je Ilari varala.

– Moje supruge, kada mi je najviše trebala, nije je bilo. Do mene su dolazile glasine “Čuj, Ilari ima drugog”. U stvarnosti je bilo više nego jednog. Nikad to nismo jedno drugom uradili za 20 godina, a onda su počela da mi stižu upozorenja od raznih ljudi kojima vjerujem. Jednom sam pogledao njen mobilni i vidio poruku posrednika između Ilari i treće osobe. Pisalo je “Vidimo se u hotelu – rekao je Toti.

Poslije razvoda ušao je u vezu sa manekenkom Naomi Boki. Frančesko je rekao da nikada nije varao Blazi.

– Bilo je dosta glasina da smo varali jedno drugo, ali nismo. Sad ću da vam dokažem. Činjenica je da sam upao u depresiju, nisam mogao da spavam… Pretvarao sam se da je sve u redu, ali to nisam bio ja. Iz toga sam izašao zahvaljujući Naomi – zaključio je Toti.

Frančesko Toti se smatra jednim od najvećih fudbalera Italije svih vremena. Cijelu karijeru proveo je u Romi igrajući od 1993. do 2017. godine. Bio je “zastava” kluba i više puta odbijao da pređe u Milan, Real Madrid i Čelsi, sve zbog vjernosti Romi i gradu.