Šef stručnog štaba Dobojlija Marko Maksimović danas je u 12 časova na stadionu Luke izvršio prozivku.
Plan priprema je već poznat, a one će se odraditi u Antaliji, gdje Sloga sada tradicionalno boravi svake zime.
Izabranici Marka Maksimovića u Antaliju putuju 18. januara, gdje će odigrati četiri prijateljske utakmice:
20.1. Viečsta Krakov ( Poljska)
24.1. Dinamo Batumi (Gruzija)
27.1. Soči ( Rusija)
31.1. 11:00 Hebar ( Bugarska) i 17:00 Fakel ( Rusija)
Sloga je prvi dio sezone u Premijer (Wwin) ligi BiH završila na osmom mjestu, i sigurno da će dobojski tim proći kroz određenu rekonstrukciju u zimskom prelaznom roku.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.