Fudbal

"Ivanović ga je uhvatio za uvo, htio sam da ih razdvojim" Golman Partizana otkrio zašto je došlo do TUČE NA KRAJU MEČA

Fudbaleri Partizana nisu uspjeli da se plasiraju u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evropa, pošto su u revanš utakmici prvog kola kvalifikacija, na svom terenu u Beogradu poslije lošijeg izvođenja penala izgubili od AEK-a 5:6, nakon što je poslije regularnog dijela i produžetka rezultat bio 2:1 za crno-bijele.

Marko Milošević
FOTO: FK PARTIZAN

-Iskreno, spremao sam se trenerom Jovšićem, imali smo smjernice za neke igrače. Uspio sam da odbranim, ali mi je žao što nismo prošli, žao mi je zbog drugog gola. Evo Jovanović i ja smo dobili crveni, a ja ne znam ni što mi je čovjek dao crveni rekao je golman crno-belih Marko Milošević poslije meča, pa nastavio da govori o sukobu na kraju meča:

Ivanović je nekog igrača za uvo i ja sam htio da ih razdvojim, dao mi je crveni, ali gotovo je sad. Zaslužili smo da prođemo dalje, ostavili smo srce, pokazali smo ovde pred 20.000 navijača čija je podrška mnogo značila, da možemo da pobedimo i iskusni tim. Ovo nije bilo dovoljno danas, ali mislim da će u budućnosti biti dobrih rezultata. Jako je teško im reći bilo šta, većina njih je plakala i emotivno prihvatila. Sutra je novi dan. Svaku utakmicu moramo da idemo na pobjedu, imamo tu Ligu konferencija, da uđemo u Evropu, klub zaslužuje to -rekao je Milošević, piše Kurir.

Partizan će sezonu nastaviti u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, u kom će igrati protiv ukrajinske Oleksandrije.