Fudbal

"Želim da ovo bude početak nečeg zaista dobrog" Legendarni fudbaler postao suvlasnik kluba za koji nastupa

Lukas Podolski polako privodi sjajnu igračku karijeru, i već polako razmišlja o tome šta će da radi kada okači kopačke o klin.

"Želim da ovo bude početak nečeg zaista dobrog" Legendarni fudbaler postao suvlasnik kluba za koji nastupa
FOTO: ZBIGNIEW MEISSNER/EPA

Iskusni ofanzivac igra već petu sezonu za Gornjik iz Zabrža, a odlučio se za novi korak i kupio 8.3% dionica kluba, postavši automatski suvlasnik i drugi najveći dioničar.

– Želio bih da ovo bude početak nečeg zaista dobrog za klub i navijače. Proces privatizacije je u toku, borba se nastavlja – napisao je Podolski.

Pročitajte još

Ovaj 40-godišnji napadač je rođen u Poljskoj, ali se kao dijete preselio u Njemačku, čiji dres je nosio kasnije u reprezentativnim akcijama, piše B92.